KONST / Litografier / Färglitografi 13545235
nr 1354 5235
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 109/300, daterad 1981. Bladets mått: 48x63 cm, oramat löst blad
måndag 19 oktober 2020
kl 20:51:36
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas